نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

این روز ها مشکلات زیادی برای لپ تاپ ها رخ می دهد و اکثرا برای تعمیرات دستگاه خود دچار مشکل می شوند اتفاقاتی که قابل رخ دادن است شامل: داغ شدن سیستم، شارژ نشدن، آب خوردگی، روشن نشدن، ضربه خوردن، هنگ کردن پیاپی و… که می تواند آسیب های شدیدی به سیستم وارد کند حال برای تعمیر لپ تاپ ایسر نگاهی به ادامه محتوا داشته باشید.

تعمیر هنگ کردن لپ تاپ ایسر Acer

دلایلی متفاوتی برای هنگ کرن سیستم وجود دارد که شما اطلاعاتی در مورد آن ها ندارید و به صورت متفاوت هستند حال برای این که بتوانید علت را در یابید با ما همراه باشید، یکی از دلایل عمده هنگ کردن سیستم می تواند از کارت گرافیک شما باشد که حجم آن پر شده است و سبب هنگ کردن مداوم می شود و باید برای اینکه این مورد را حل کنید از دو راه حل زیر استفاده نمایید.

1.میتوانید از تعمیر کاران حرفه ای استفاده کنید تا مقدار کارت گرافیک لپ تاپ ایسر شما را اضافه کنند و از مشکل هنگ کردن سیستم خود دوری کنید با این کار می توانید برنامه های دیگر هم نصب کنید.

2.اگر فعلا قصد خرج اضافه ندارید، می توانید تعداد برنامه ها و بازی های سیستم را کم کنید تا از هنگی مداوم جلوگیری کنید.

تعمیر لپ تاپ ایسر دلیل هنگ کردن

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر Acer

یکی از مواردی که بسیاری از کاربران را اذیت می کند و باعث نگرانی بیش از حد می شود ضربه خوردن یا افتادن از ارتفاع زیاد یا کم می باشد حالا این قبیل مشکلات همیشه در جریان هستند چه کاری باید انجام دهیم تا از این گونه مشکلات دوری کنیم.

در ابتدا بدانید متن زیر برای آشنایی شما با موارد مشکلات می باشد و صرفا نباید کاری را در منزل به تنهایی انجام دهید در صورتی شما می تونید انجام دهید که در مقاله ذکر شده باشد وگرنه به سیستم خود آسیب زیادی وارد می کنید و سبب خرابی دستگاه می شوید زیرا این کار کاملا تخصصی می باشد و شما به تنهایی قادر به تعمیر آن نیستید.

تعمیر لپ تاپ ایسر ضربه خوردن

نمایندگی تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر Acer

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد در هنگامی که با لپ تاپ ایسر خود کار می کنید و می خواهید آن را به یک سمت دیگر حمل کنید  اما به صورت ناگهان به زمین افتاده می شود و در این میان با کلی استرس همراه می شوید.

در این جا دو حالت وجود دارد اگر سیستم روشن است و به زمین خورده و خاموش نشده پس باید نفسی راحت بکشید زیرا آسیب به مادربرد وارد نشده است (مادربرد یک صفحه ی الکترونیکی می باشد که اکثر قطعات لپ تاپ بر روی آن نصب می شوند) اما اگر سیستم خاموش شده باشد احتمال اینکه مادربرد شکسته یا اتصالی کرده باشد وجود دارد.

شما باید در هر دو حالت ابتدا به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر بیایید تا عیب یابی دستگاه شما را به درستی انجام دهند و بعد هزینه آن را به شما اعلام کنند.

خراب شدن پنل لپ تاپ ایسر

در بعضی شرایط سیستم که از دست شما به صورت خاموش زمین می خورد و  بعد آن را روشن می کنید اما با خطوط سفید مواجه می شوید در این صورت مشکلاتی در پنل سیستم به وجود آمده است که باید به دست افراد متخصص درست شود.

خرابی کابل ها لپ تاپ ایسر

اگر به هر دلیلی لپ تاپ ایسر از دست شما زمین افتاد و وقتی آن را روشن کردید سیستم روشن شد ولی صفحه بالا نیامد ممکن است علت های مختلفی داشته باشد که از جمله آن ها: خرابی فلت می باشد(فلت اتصال بین سیستم به مانیتور می باشد) اگر به هر دلیلی شل شود یا قطع شده باشد سیستم شما روشن می شود اما تصویری در آن نمی بینید.

وقتی سیستم را روشن می کنید و با یک صفحه ی سفید روبرو می شوید باز هم می تواند مشکل از فلت باشد زیرا با قطع شدن کابل فلت دستگاه نمی تواند تصویر را انتقال دهد و با مشکل روبرو می شود.

خراب شدن بک لایت صفحه لپ تاپ ایسر

در بسیاری از شرایط زمانی که سیستم از دستتان به زمین می خورد و آن را روشن می کنید و می بینید که نور صفحه کم شده است امکان این که بک لایت صفحه با مشکل روبرو شده باشد وجود دارد باید به تعمیرگاه بروید  تا متخصصین آن را تعمیر یا تعویض کنند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ آب خورده ایسر Acer

اگر به صورت ناگهان بر روی سیستم آب یا قهوه یا کلا نوشیدنی ریخته شد موارد مهمی است که باید رعایت کنید تا آسیب کمتری به دستگاه شما وارد شود اگر این موارد را رعایت نکنید منجربه هزینه های زیاد و سوختن کامل دستگاه می شود پس با دقت مطالعه کنید.

. در مرحله اول در سریع ترین زمان ممکن سیستم را خاموش کنید.

. در مرحله بعدی فورا لپ تاپ خود را سر و ته کنید تا آب داخل سیستم وارد نشود یا اگر وارد شد کمتر آسیب برساند.

. بعد فورا به تمیز کردن سیستم با یک دستمال خشک بپردازید تا تمام آب ریخته شده بر روی دستگاه را به خود بگیرد.

. نکته خیلی مهمی که باید اکثرا رعایت کنند این است که از روشن کردن لپ تاپ جلوگیری کنید زیرا تا 48 ساعت نباید سیستم را روشن نمایید با این کار باعث سوختگی سیستم خود می شوید.

. حال بعد از این که 48 ساعت سیستم خاموش بود و این زمان به پایان رسید هر چه سریع تر به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر مراجعه کنید.

تعمیر لپ تاپ ضربه خوردن

لپ تاپ ایسر روشن نمیشود

دلایل مختلفی برای روشن نشدن لپ تاپ ها وجود دارد که از جمله آن ها می توان به خرابی مادربرد، چیپ گرافیک، چیپ تغذیه، هارد، درایو و … اشاره نمود حال برای این که بتوانید این قبیل مشکلات را حل کنید باید از متخصصان و مهندسان حرفه ای کمک بگیرید.

روشن نشدن لپ تاپ ایسر

تعمیر چیپ تغذیه لپ تاپ ایسر

اگر آسیب از چیپ تغذیه باشد یعنی سیستم شما نمی تواند کار برق رسانی را به درستی انجام دهد (در داخل سیستم کار چیپ تغذیه انتقال برق به سایر قطعه ها می باشد و از آن جایی که هر قطعه به یک میزان برق دریافت می کنند نباید این مقدار کم و زیاد شود برای مثل اگر چیپ گرافیک 20 ولت می گیرد باید همین مقدار برق به این قطعه انتقال داده شود اگر بیشتر از این عدد باشد دچار مشکل می شود همچنین چیپ تغذیه از طریق سوکت شارژ برق را دریافت می کند و در منبع خود جمع می کند و پس از پر شدن منبع خود آن را به تمام قطعات می دهد)

پس برای اینکه سیستم بتواند کار انتقال تصویر را به درستی انجان دهد و آسیب زیادی به دستگاه شما وارد نشود لطفا به یک متخصص مراجعه نمایید

همچنین یکی از دلایل این که لپ تاپ ایسر روشن نمی شود می تواند از چیپ تغذیه باشد که میزان انتقال برق را به قطعه درست انجام نمی دهد.

تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر

اگر مشکل دستگاه شما از چیپ گرافیک باشد پس نمی توانید هیچ تصویری را در سیستم مشاهده کنید (کار این قطعه انتقال تصویر می باشد و اگر به درستی کار نکند یا فلت قطع شود شما هیچ تصویری نمی بینید).

اگر این قطعه درست کار نکند سیستم شما هیچ تصویری بالا نمی آورد.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر در تهران

نمایندگی ایسر با هدف رفع ایرادات و نقص های اعلام شده از جانب کاربران و با استفاده از به روز ترین متدهای دنیا پایه گذاری شده است و در قسمت فروش، خدمات ویژه ای برای ارائه تولیدات ایسر دارد و در قسمت تعمیرات ، خدماتی نظیر: بازیابی، تعمیر، بازسازی و ترمیم دستگاه های ایسر ارائه می دهد.

کاربران می توانند با مراجعه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر با خیالی آسوده خدمات بی نظیری در اسرع وقت دریافت کنند و کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز با پشتیبانی مرکز اسمارت لپ انجام می شود.

شرکت اسمارت لپ با کارکنان زبده و آموزش دیده ی حرفه ای خود، خدمات فوق العاده ای را با استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات، به روز دنیا در زمینه تعمیر لپ تاپ ایسر در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

با توجه به اینکه تکنولوژی و تکنیک های تعمیر لپ تاپ ایسر به طور مکرر در حال تغییر هستند، کارشناسان ما همیشه متد های خود را به روزرسانی می کنند. در این مرکز هرگونه تعویض در لپ تاپ شما با استفاده از قطعات اورجینال و جدیدترین برنامه ها انجام می شود.

تعمیر لپ تاپ ایسر در نمایندگی رسمی ایسر

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر

اسمارت لپ ،  این افتخار را دارد با خدماتی که در اختیار کاربران قرار می دهد. بهترین انتخاب را داشته باشید شرکت ما تشکیل شده از کارشناسان و مهندسان حرفه ای می باشد که برای کمک به کاربران تمام تلاش خود را انجام می دهند.

و برای بهینه سازی در وقت شما دوستان عزیز یک ویژگی عالی را به ارمغان آورده اند که شما دوستان بتوانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را بازگو کنید. و به راحتی عیب یابی دستگاه خود را انجام دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

حال شما برای تعمیر دستگاه های خود باید به چند نکته توجه داشته باشید زیرا برای کارهایی که انجام می دهید باید به تعمیر کاران حرفه ای مراجعه کنید، بسیاری از مشتریان به دلیل اینکه لپ تاپ یا دستگاه های خود را به دست افراد غیر حرفه ای سپردند با مشکل روبرو شدند و باعث شد هزینه های بسیار زیادی را پرداخت کنند.

شما آگاه باشید که تعمیر کارانی که بلد نیستند و در کار خود ناشی هستند ، آسیب بسیار زیادی به لپ تاپ شما وارد می کنند و هزینه های بسیار زیادی را ، باید پرداخت کنید.

مورد دیگر، افرادی که لپ تاپ دارند باید در جریان باشند که نیازمند مراقبت های زیادی است مخصوصا شما باید بعد از 6 ماه الی 1 سال دستگاه خود را به نمایندگی ببرید. تا تمام تعمیرات دستگاه شما را همراه سرویس انجام دهند، اگر این امر را انجام ندهید باعث می شود،  لپ تاپ شما بسیار کند شود و بعد مدت ها دچار مشکل زیادی شود.