سوالات متداول

1. چرا اینجا سرویس را انتخاب کنیم؟
زمانی که اختلالاتی در دستگاه‌های الکترونیکی‌مان رخ می‌دهد، تمایل داریم در زودترین فرصت ممکن، راه‌حلی مطمئن برای آن پیدا کنیم، مخصوصا امروزه که وسایل الکترونیکی، نقشی حیاتی در زندگی ما ایفا می‌کنند. پس دسترسی به یک نمایندگی معتبر با خدمات تخصصی از الزامات هر کاربری می‌باشد که ما در مرکز اینجا سرویس با ارائه مشاوره رایگان تلاش در رفع نیاز اطلاعاتی و تعمیراتی مشتریان خود داریم تا در سریع‌ترین زمان ممکن راه‌حل حرفه‌ای با بهره از تیم مجرب خود در اختیار شما قرار دهیم.

2. چگونه میتوانیم از خدمات اینجا سرویس بهره‌مند شویم؟
خدمات ما به دو صورت حضوری و غیرحضوری می‌باشد، به هر دو روش می‌توانید از مشاوره رایگان مرکز تخصصی اینجا سرویس بهره‌مند شوید، همراه دستگاه خود به نمایندگی مراجعه کنید یا به صورت پست دستگاه خود را ارسال نمایید.

3. چگونه میتوانیم از هزینه خدمات مطلع شویم؟
از آنجایی که اینجا سرویس امکان مشاوره رایگان را فراهم کرده است، به آسانی می‌توانید با یک تماس و شرح وضعیت دستگاه خود، هزینه تقریبی تعمیر را از مهندسان متخصص تیم ما جویا شوید.

4. در هنگام انجام تعمیرات آیا امکان تغییرهزینه وجود دارد؟
از آنجایی که تعرفه تعمیرات وسایل الکترونیک تنها شامل اجرت کار می‌شود و اگر دستگاه شما با تشخیص کارشناس نیاز به قطعه جدید داشته باشد، مطابق با نرخ روز بازار محاسبه خواهد شد. برای مثال : شما درخواست تعمیر صفحه نمایش را ثبت کردید اما ایراداتی در مادربرد هم وجود دارد که پس از بررسی دقیق به شما اعلام شده ، در این صورت نوع خدمات تغییر کرده و تفاوت قیمت ناشی از تعویض سرویس می‌باشد، که فقط درصورت تمایل شما اجرا خواهد شد.

5. آیا قطعات و لوازم مصرفی در پروسه تعمیر اورجینال هستند؟
نمایندگی ما واردکننده قطعات اورجینال محصولات الکترونیک و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می‌باشد، پس با اطمینان دستگاه خود را به ما بسپارید.

6. آیا نمایندگی اینجا سرویس تعمیرات دستگاه شما را ضمانت می‌کند؟
بله ; ما درکارخود ضمانت می دهیم تا مشکلات پیش آمده برای دستگاه‌تان را به نحوا حسن درست کنیم ، به طوری که ایرادات کاملا رفع شود و آسوده خاطرشوید. اگربعد از تحویل دستگاه وهنگام خروج از نمایندگی به دلیل بروز هرگونه حوادث از قبیل ضرب دیدگی یا رطوبت به مشکل برخوردید مسئولیت آن برعهده ی شخص شماست. پس درزمان تحویل ، دستگاه خود را به طورکامل بررسی کنید و از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

7. چقدرطول می‌کشد تا دستگاه من تعمیرشود؟
متخصص های اینجا سرویس همه روزه  درخدمت شما هستند و بسته به نوع اختلال دستگاه‌ شما ، بعد از بررسی توسط کارشناسان مجرب، تضمین می دهیم تا دراسرع وقت مشکل شما را حل کنیم.

8. آیا تعمیرات دستگاه برای شهرستان‌ها نیزپذیرفته می‌شود؟
این افراد میتوانند بصورت حضوری به دفترنمایندگی اینجا سرویس واقع دراستان تهران مراجعه کنند، یا دستگاه خود را ازطریق پست ارسال نمایند. تا مهندسان با بررسی مشکلات سیستم‌ شما راهکار‌های سودمندی به شما ارائه دهند.

9. آیا اینجا سرویس طیف وسیعی از برندها را تعمیر می کند؟
بله، کارشناسان حرفه ای ما، با به کارگیری بهترین تجهیزات و قطعات مخصوص برندهای مختلف موجود دربازار، تلاش دارند تا پاسخگوی نیاز‌های متنوع مشتریان باشند.

10. اینجا سرویس چه خدماتی ارائه می دهد؟
آیا لپ تاپ شما روشن نمی‌شود و یک صفحه سیاه روی مانیتورمیبینید؟ نرم افزارهای آن به خوبی کارنمی‌کند وهنگ می‌کند؟ آیا هنگام کارکردن با لپتاپ خود با اِرورهای مختلفی روبه رو می‌شوید و کلافه شده‌اید؟ آیا ویندوزجدیدی می‌خواهید برای  لپتاپ خود نصب کنید ؟ آیا LCD  موبایل شما دچارشکستگی شده و موبایلتان روشن نمیشود؟یا کابل شارژر آن دیگر گوشی شما را شارژ نمی کند؟ این‌ها بخشی ازمشکلاتی هستند که توسط  تکنسین تعمیرات اینجا سرویس درکمترین زمان ممکن و با مدرن ترین ابزارها حل شده‌اند. کافیست یکبار به ما اعتماد کنید و مشکل خود را به ما بسپارید.