نمایندگی تعمیرات موبایل گرسو

نمایندگی اینجا سرویس تعمیر انواع موبایل های گرسو را انجام می دهد و به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت شما دوستان عزیز می باشد برای عیب یابی دستگاه خود به صورت رایگان با کارشناسان حرفه ای ما تماس بگیرید.

درست کار نکردن دوربین گوشی

دوربین گوشی  گرسو ترکیبی از چندین سنسور و لنز است که یکی از اجزای بیرونی موبایل محسوب می‌شود و به دلیل درمعرض قرار گرفتن عوامل محیطی مانند ضربه دیدن یا فشار، احتمال آسیب‌دیدگی آن بسیار بالاست. اگر بنا به این دلایل یا مشکلات نرم افزاری که در زیر اشاره شده است ، دیگر نتوانستید با موبایلتان عکاسی کنید ما در اینجا سرویس مشکل شما را حل میکنیم تا بار دیگر بتوانید لحظات خود را ثبت کنید.

1.حافظه پر موبایل

حافظه، محلی برای ذخیره سازی فایل‌ها با فرمت های مختلف doct ( ورد) ، mp3 (صوتی) ،mp4  ( ویدیویی) و .. است و گنجایش محدودی دارد و تعداد مشخصی فایل درآن گنجانده میشود. اگر بیشتر ظرفیت آن پر شود در عملکرد نرم افزارهای موبایل از جمله دوربین اختلال ایجاد می‌شود. برای حل این مشکل باید تعدادی از فایلهایی که کاربرد خاصی ندارند را حذف کنید.

2.سازگار نبودن موبایل

در بازار موبایل، محصولات فوق العاده ای ارائه شده است و با اینکه  از قابلیت های متعددی ازجمله  امکان استفاده از دو سیمکارت بطور همزمان، تماس ویدیویی و … بر خوردار هستند اما دوربین های آنها بسیار بی کیفیت هستند. بنابر، این دلیل نرم افزارهای مختلفی برای ازیاد کیفیت دوربین ها ساخته شده اند اما متاسفانه بعضی از آنها سازگاری و هماهنگی لازم را ندارند و نه تنها باعث افزایش کیفیت آن نمیشوند بلکه عملکرد  دوربین را هم مختل میکنند.

3.برنامه های شخص ثالث

شاید شما هم یکی از طرفداران برنامه اسنپ چت باشید و با آن عکس‌های جذاب بگیرید اما باید بدانید این برنامه ممکن است باعث شود دوربین گوشی شما کارنکند. در اینصورت آن را باید پاک کنید.