نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی

اگر لپ تاپ اچ پی شما دچار مشکل شده است و پاسخی برای رفع این قبیل مشکلات ندارید ابتدا با ما همراه باشید که اطلاعاتی در مورد تعمیر لپ تاپ HP به شما بدهیم و از نگرانی شما کم کنیم.

بودن در کنار شما و همراهی شما باعث افتخار ماست.

5 علت روشن نشدن لپ تاپ اچ پی

لپ تاپ ها دارای قطعه های مهمی هستند که هر کدام نقش اساسی برای سیستم ایفا می کند اگر هر کدام از این قطعات کار خود را به درستی انجام ندهند سبب خرابی بیش از حد می شود همچنین اگر یک قسمت خراب شود به مرور زمان به سایر قسمت ها آسیب می رساند.

1.خرابی مادربرد

شاید شما اطلاعی راجب مادربرد نداشته باشید اما بدانید یکی از صفحات اصلی در سیستم مادربرد می باشد که اکثر قطعات بر روی آن نصب می شوند همچنین اگر این صفحه الکترونیکی آسیب ببیند که قطعات دچار مشکل می شوند.

روی صفحه مادربرد قطعات بسیار زیادی وجود دارد که بررسی و عیب یابی آن کاری کاملا تخصصی و سخت می باشد زیرا فرد متخصص بعد از باز کردن دستگاه ابتدا برای این که مشکل را پیدا کند اول با اهم متر میزان ولتاژ را بررسی می کند. و بعد شروع به رفع آن می کند.

2.نوسان برق در سیستم

شاید در بعضی شرایط با نوسان برق در موبایل یا لپ تاپ یا دستگاه های الکترونیکی خود روبرو شده اید که باعث می شود سیستم شما بسیار آسیب ببیند و شما را با مشکل روبرو کند.

مواردی که باعث شارژ نشدن می گردد اعم از : باتری، شارژر، سوکت شارژ می باشد که یک نوسان برق کافیست تا کل دستگاه خراب شود و دچار هزینه های هنگفت شوید.

در جریان باشید اگر این قبیل مشکلات ادامه دار باشد و جلوگیری نکنید می تواند آسیب بدی برساند پس قبل از بروز هر گونه مشکلی ابتدا از یک محافظ برق استفاده کنید تا در صورت رخ دادن نوساناتی برقی از سیستم شما محافظت شود.

3.سوکت شارژ

اگر مشکل از سوکت شارژ لپ تاپ می باشد امکان این که خازن ها شل شده یا شکسته وجود دارد و شما می توانید با کمترین هزینه این قبیل مشکلات را برطرف کنید.

4.چیپ گرافیک

دلایل روشن نشدن سیستم می تواند از چیپ گرافیک باشد زیرا کار این قطعه انتقال تصویر به مانیتور می باشد که از طریق فلت متصل می گردد. کار این چیپ بسیار مهم می باشد که اگر با خرابی آن مواجه شوید باید هر چه سریع تر به نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی مراجعه کنید.

در صورتی این قطعه آسیب می بیند که ضربه شدید وارد شود یا آب خوردگی، پارگی یا شل شدن فلت و… رخ دهد همچنین هر قطعه باید به یک میزان برق دریافت کند اگر این مقدار کم یا زیاد شود باعث بروز خطا می گردد.

5.چیپ تغذیه

کار این چیپ انتقال درست و به اندازه ی برق، به قطعات می باشد و در منبع خود برق را دریافت می کند و به بقیه ی قطعات انتقال می دهد و هر کدام باید به یک میزان برق دریافت کند اگر کمتر یا بیشتر شود سبب بروز مشکل می گردد.

علت شارژ نشدن لپ تاپ hp چیست؟

با وجود دستگاه های الکترونیکی در زمان های حال، اکثرا مشکلاتی از قبیل شارژ نشدن دستگاه های خود را دارند و طی این مدت های طولانی همه کاربران یک بار با این اتفاق روبرو شده اند.

مشکل شارژ نشدن سیستم در میان کاربران وجود دارد و اکثرا به دنبال تعمیر لپ تاپ اچ پی خود هستند تا این نوع مشکلات را رفع نمایید.

دلایل شارژ نشدن سیستم کاملا مختلف می باشد که عبارت است از: خرابی سیم شارژ، اتصالی شدن برق سبب می شود باتری یا سیم شارژر بسوزد، فاسد شدن باتری، خراب شدن سوکت شارژ این قبیل مشکلات سبب می شود که دستگاه شما شارژ نشود.

برای رفع این قبیل مشکلات اگر از سیم شارژ باشد می توانید در سریع ترین زمان ممکن برای خرید یک شارژر جدید اقدام کنید.

اگر مشکل از باتری سیستم باشد می توانید یک باتری جدید تهیه کنید اما قبل از خرید، ابتدا به نمایندگی مراجعه کنید احتمال این که تعمیر باتری شما صورت بگیرد وجود دارد و اگر قابل تعمیر نبود برای شما تعویض می کنند.

اگر مشکل از سوکت شارژ لپ تاپ اچ پی باشد امکان این که خازن های آن قسمت شکسته باشد یا شل یا کج شده باشد وجود دارد. این شرایط باعث می گرد شما نتوانید دستگاه خود را به راحتی شارژ کنید و منجربه نگرانی کاربران می شود.

علت شارژ نشدن لپ تاپ اچ پی

راهکار رفع شارژ نشدن سیستم اچ پی

حالا به دلیل اینکه اکثر کاربران آگاهی لازم برای این قبیل مشکلات را ندارند راه حل هایی می گوییم تا با این موارد مشکل روبرو نشوند.

1.هر باتری که در لپ تاپ وجود دارد دارای عمر مشخصی می باشد و مادامی که شارژ آن به 100 درصد می رسد عمر آن کاهش می یابد برای این که این پروسه زمانی را به سرعت طی نکنید می توانید زمانی که سیستم را به شارژ میزنید بعد از پر شدن آن را از برق نکشید و بگذارید به صورت مداوم در برق باشد در این صورت باتری حالت خودکار می شود و دیگر شارژ نمی کند.

2.سیم شارژ را در کنار حرارت نگذارید و از کشیدن آن خودداری کنید.

3.در بعضی شرایط اتفاق می افتد زمانی که شما شارژر را به سوکت متصل می کنید در داخل سیستم شارژر را بالا و پایین می کنید تا شارژ شود با این کار باعث می شوید تمام خازن های داخل شکسته شود.

چرا لپ تاپ HP داغ می شود؟

از جمله مواردی که هر کاربر برای تعمیر لپ تاپ خود باید انجام دهد سرویس سالانه دستگاه می باشد این گزینه را اکثرا نادیده می گیرند که همین امر سبب می شود به دستگاه آن ها آسیب شدیدی وارد شود.

شما یک بار در سال هزینه می کنید و عواقبی مثل داغ کردن سیستم را نمی بینید به طور کلی زمانی که دستگاه شما مادامی که داغ می شود علت اصلی آن کثیف شدن و گرفتن گرد و خاک در فن می باشد زیرا در این حین نمی تواند خنکی لازم را به تمام قطعات ارسال کند همین امر موجب داغ شدن بیش از حد می شود.

رفع مشکل داغ شدن سیستم  اچ پی

و اما برای رفع داغ شدن سیستم HP چه کاری باید انجام دهیم؟ اگر دستگاه شما طوری داغ کرده است که دستتان را بیش از چند دقیقه نمی توانید روی آن نگهدارید خطرناک می باشد و باید بدانید اگر بیش از حد به لپ تاپ فشار بیاورید سبب خاموشی می شود زیرا یک کد اخطار در سیستم تعبیه شده است تا قبل از بروز مشکلات زیاد خاموش گردد.

در قسمت پایین راهکار های رفع این موضوع را بیان می کنیم تا شما راحت تر بتوانید انجام دهید.

1.اگر سیستم خود را چندین سال است که به نمایندگی نبرده اید و آن را سرویس نکردید به احتمال زیاد مشکل از فن می باشد و با گرد و خاک داخل خود به قطعات آسیب وارد می کند و بیشتر هوای گرم را انتقال می دهد همین امر سبب داغ شدن بیش از حد می شود.

پس قبل هر کاری به نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی بروید تا سرویس دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

2.اگر شما کار های گرافیکی انجام می دهید یا از بازی های گیمینگ و… استفاده می کنید که حجم بسیار زیادی دارد و باعث داغ شدن سیستم می شود حتما از کول پد استفاده کنید تا مقدار از این فشار ها را کم کند فقط از یک خنک کننده با کیفیت استفاده نمایید.

3.در بعضی شرایط که می خواهید بر روی تخت یا فرش از لپ تاپ اچ پی استفاده کنید آن را به صورت مستقیم زمین نگذارید زیرا پرز های فرش یا پتو بر روی تخت سبب داغ کردن سیستم می شود و مشکل جبران ناپذیری گریبان گیر شما می شود در صورتی که خواستید کار کنید از کول پد استفاده نمایید.

تعمیر لپ تاپ آب خورده اچ پی

بسیاری از کاربران بخاطر سهل انگاری کار های جبران ناپذیری می کنند اما ما در اینجا می خواهیم اطلاعاتی به شما بدهیم تا از این قبیل مشکلات دوری کنید و تعمیرات خود را انجام دهید و مادامی که با این مشکلات روبرو شدید بتوانید کار های درست را انجام دهید.

راهکار رفع آب خوردگی در سیستم

چندین مورد است که باید زمانی که آب یا قهوه یا هر نوشیدنی دیگر بر روی دستگاه شما ریخت مراقبت کنید.

1.خاموش کردن سیستم در مرحله اول باشد.

2.فورا لپ تاپ اچ پی را سر و ته کنید اگر دیر این کار را انجام دهید سبب می شود آب وارد قطعات سیستم شود.

3.بعد اینکه سر و ته کردید در همان حالت سریع آب را پاک کنید.

4.در جریان باشید سیستم تا قبل از 48 ساعت نباید روشن شود.

5.حال بعد از این که 48 ساعت عبور کرد به نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی مراجعه نمایید.

تعمیر لپ تاپ اچ پی رفع آب خوردگی

چرا لپ تاپ HP روشن نمی شود؟

در بسیاری از شرایط بسیاری از کاربران با خاموشی دستگاه خود روبرو می شوند و نگرانی زیادی بر آن ها غلبه می کند اما باید بدانید اکثر اتفاقاتی که برای سیستم شما می افتد قابل تعمیر می باشند.

اما باید روشن نشدن دستگاه را یکی از جدی ترین موارد بگذاریم زیرا در بعضی شرایط ممکن است هر چقدر زمان بگذرد سییستم شما دارای خرابی بیشتری شود و شما تلاش های اشتباهی انجام دهید.

حالا اینکه که لپ تاپ اچ پی روشن نشود از دلایل زیادی برخوردار است که در محتوای پایین به بررسی 5 دلیل روشن نشدن می پردازیم.

هنگ کردن پیاپی لپ تاپ اچ پی

دلایل مختلفی برای هنگ کردن سیستم وجود دارد که باعث هنگ کردن دستگاه می شود و بی دلیل سبب خراب شدن کار های ما می شود برای رفع این مشکل چه کاری انجام دهیم آیا مشکل جدی می باشد.

علت هنگ کردن سیستم می تواند از موارد مختلفی باشد برای مثال مادامی که شما به صورت مداوم با نرم افزار های سنگین در ساعت های زیاد کار می کنید باعث داغ شدن سیستم می شود و در این شرایط باید از فن استفاده کنید

اما بعضی شرایط وجو دارد که شما با نرم افزار و بازی های سنگین کار می کنید اما لپ تاپ شما از کارت گرافیک کمی برخوردار است و به سیستم شما فشار وارد می کند پس الان وقت آن رسیده که کارت گرافیک سیستم خود را افزایش دهید تا بتوانید از نرم افزار های بیشتری استفاده کنید.

اما اگر الان قادر به پرداخت هزینه نیستید و نمی خواهید در حالت فعلی کارت گرافیک را ارتقاء دهید پس برای رفع این مشکل باید نرم افزار ها و بازی های سنگی را کم کنید تا در حد سیستم شما باشد و سبب خرابی و هنگ کردن نشود.

ضربه خوردگی لپ تاپ Hp

لپ تاپ اچ پی شما ضربه خورده، نگران نباشید ما راهکار هایی به شما ارائه می دهیم و توضیحاتی را می گوییم تا در همان لحظه متوجه شوید مشکل از چیست؟

از زمانی که لپ تاپ ها وارد عرصه ی بازار شدند کاربران سیستم دار باید مراقبت هایی در قبال آن ها انجام می دادند همین امر سبب سالم ماندن سیستم در مدت زمان طولانی می شود.

حال مادامی که سیستم شما به زمین می افتد امکان دارد از نظر شما دچار آسیب شدید باشد و هزینه های بالا داشته باشد اما از نظر کارشناسان این حوزه به این صورت نباشد و با عیب یابی دستگاه شما بتوانید  راحتی تعمیرات خود را انجام دهید.

دلایل مختلفی وجود دارد برای ضربه خوردن به سیستم که اکثر این موارد از سهل انگاری می باشد و به هر روشی به دستگاه آسیب وارد می شود که شامل سقوط از ارتفاع زیاد یا کم، افتادن اشیاء بر روی لپ تاپ، ضربه شدید به سیستم و… می باشد.

برای مثال شما برای رفت و آمد سیستم خود از کوله پشتی استفاده می کنید اگر هنگام نشستن و تکیه دادن فشاری به دستگاه وارد شود سبب آسیب شدید در قطعات می شود بنابراین مراقب باشید. در موارد زیر با یک سری از خرابی های ناشی از ضربه خوردن آشنا می شویم.

1.خرابی پنل

در صورتی که در لپ تاپ اچ پی خطوط سفید مشاهده کردید احتمالا پنل شما ضربه دیده است و باید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی مراجعه کنید تا برای شما تعمیر یا تعویض گردد.

2.خرابی مادربرد در صورت ضربه خوردن

اگر سیستم روشن باشد و از دست شما سقوط کند و بعد از این اتفاق دستگاه خاموش شده باشد یعنی مادربرد شما شکسته یا خراب شده است و باید تعویض یا تعمیر کنید.

3.خرابی مانیتور

بعد روشن کردن سیستم با یک صفحه ی سفید مواجه شدید دچار مشکل flat cable شده اید و باید برای تعمیر مراجعه کنید.

4.خرابی های ولتاژ غیر عادی        

اگر به علت سهل انگاری سیستم شما در حالت روشن دچار ضربه خوردگی شد و در حالت کلی روشن می شود اما تصویر بالا نمی آید مشکل از flat cable یا high volt می باشد و از آن جایی که این کاری کاملا تخصصی می باشد می توانید تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

5.خرابی بک لایت

مادامی که به صورت اتفاقی سیستم از دستتان می افتد اول باید بدانید در چه صورتی قرار دارد اگر روشن باشد و بعد از افتادن خاموش نشود امکان بروز مشکل کم می باشد اما اگر زمانی که روشن بوده و از دستتان افتاده و نور صفحه کم شده است امکان بروز مشکل در قسمت بک لایت وجود دارد برای همین امر باید از افراد کاربلد کمک بگیرید

6.سوختگی پیکسل ها

پس از افتادن سیستم را روشن کردید و دیدید خط های افقی در آن به صورت پیکسل ظاهر گردیده است یعنی لپ تاپ اچ پی  دچار خرابی پیکسل ها شده است اما نگران نباشید این اتفاق قابل تعمیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در اینجا سرویس

حال شما برای خرید یک لپ تاپ خوب دچار مشکل نمی شوید چون نمایندگی ما خدمات پس از فروش شما را فراهم می کند و شما به راحتی می توانید بعد از خرید لپ تاپ های خود به هر مشکلی که برخورد کردید با کارشناسان ما تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را بپرسید همچنین در جریان باشید که تعمیرکاران ناشی در بازار بسیار هستند و لطفا لپ تاپ خود را به دست افرادی که کار بلد نیستند، نسپارید تا دچار هزینه های بیشتر نشوید ما در اینجا ، با مشاوره رایگانی که در اختیار شما می گذاریم می توانید به راحتی مشکلات دستگاه خود را عیب یابی کنید و با کمترین و ارزان ترین قیمت ، مشکل خود را حل کنید.

قابل ذکر است که بدانید بعد از خرید لپ تاپ شما باید مراقبت هایی انجام بدهید که اکثرا نمی دانند و این ندانستن باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری می شود شما باید هر 6 ماه الی یک سال لپ تاپ خود را به نمایندگی ببرید و شستشوی در داخل لپ تاپ شما انجام شود اگر این امر بیشتر از زمان مشخص شده باشد. ممکن است سرعت لپ تاپ شما پایین بیاید و داغ کند و در سیستم های داخلی آن با مشکل مواجه شوید پس قبل از بروز هر گونه هزینه و صرف وقتی ، لطفا الان اقدام کنید و با ارزان ترین قیمت بهترین کار و با کیفیت ترین را انجام دهید شرکت اینجاسرویس این افتخار را دارد. تا ارزان ترین قیمت را با بهترین کیفیت در اختیار کاربران قرار دهد و مفتخریم تا از شما دوستان استقبال کنیم و برای کار های تعمیرات خود به صورت حضوری و غیر حضوری پاسخ گوی کار های شما باشیم. در اینجاسرویس  بهترین را ، در اختیار داشته باشید.