نمایندگی تعمیرات موبایل مارشال

هر چند تخصص این برند بریتانیایی در حوزه تولید آمپلی فایرها می‌باشد اما درصنعت موسیقی یکی از معروف ترین برندها محسوب می‌شود، جیم مارشال بنیان گذار این برند در ابتدای کودکی با  نوعی بیماری استخوانی مواجه بود که او را مجبور به بستری در بیمارستان کرد، برای تقویت استخوان‌ها پدرش با او می‌رقصید که به طور ناگهانی جیم متوجه استعدادی ذاتی در موسیقی شد و طبل نواختن را آغاز کرد. سالها بعد او یک فروشگاه آلات موسیقی راه اندازی کرد و بسیاری از دوستداران موسیقی را به خود جذب کرد، چندی نگذشت که شکایاتی درمورد کیفیت پایین آمپلی فایرها به گوشش رسید و این جرقه ای برای ورود به عرصه آمپلی فایر و در نهایت گوشی های هوشمند شد.

خرابی دوربین

به علت قرار گیری دوربین در قسمت خارجی گوشی امکان آسیب آن بیشتر بوده. صدا دادن لنز دوربین ، واضح نبودن تصاویر گرفته شده، خروج ناگهانی از محیط دوربین، سیاه بودن صفحه و حتی فوکوس های خود به خود همه از مشکلات سخت افزاری دوربین محسوب می‌شود که در این موارد بهتر است دستگاه خود را به یک متخصص نشان دهید.

خرابی باتری گوشی

منبعی که امکان استفاده از گوشی را در طول روز برای ما فراهم می‌کند همان باتری است که بدون آن بهره بری از گوشی امکان پذیر نیست. این مشکل سخت افزاری نشانه هایی دارد مانند:  هنگ کردن مکرر گوشی ، خاموش شدن های ناگهانی، ریست شدن تنظیمات و تخلیه سریع شارژ. البته در این موارد چاره ای جز تعویض این قطعه ندارید، حتما دقت کنید که مدل باتری با گوشی هماهنگی داشته باشد.