نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس آیMSI

اسمارت لپ نمایندگی معتبر تعمیر لپ تاپ ام اس آی، قصد دارد با ارائه خدماتی با کیفیت همراه قیمت مناسب رضایت کاربران خود را جلب کرده و به مشکلات شما پایان دهد تا ما اولین گزینه مطمئن در ذهن شما باشیم.

یکی از دلایلی که اکثر کاربران به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس آی مراجعه می کنند این است که نمی خواهند هزینه های بیشتری داشته باشند و ما در اینجا به بررسی تمام مشکلات سیستم های شما می پردازیم و به صورت رایگان برای شما تمام عیب ها را بررسی می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا مطالب مفیدی دریافت کنید.

 خرابی لپ تاپ شامل موارد مختلفی می باشد مانند: داغ شدن سیستم، شارژ نشدن، آب خوردگی، روشن نشدن، ضربه خوردگی، هنگ کردن پیاپی، بالا نیامدن ویندوز و… که خیلی زیاد می باشد اما برای این که بتوانیم این قبیل مشکلات را حل کنیم باید از افراد متخصص کمک بگیرید پس ما در ادامه همراه شما هستیم تا اطلاعات خود را در اختیار شما دوستان بگذاریم.

تعمیر داغ شدن لپ تاپ ام اس آی MSI

 

دلایل متفاوتی وجود دارد که یک لپ تاپ داغ می کند ما در اینجا به بررسی برخی از این موارد می پردازیم اما اگر مشکل شما جزو این موارد نبود می توانید از طریث شماره تلفن های آخر محتوا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

تعمیر لپ تاپ ام اس آی علت داغ شدن

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس آی

یکی از علت های داغ شدن سیستم استفاده بیش از اندازه از بازی هایی می باشد که تمام قطعات سیستم را به کار گرفته است.

مادامی که شما از لپ تاپ خود استفاده می کنید و بازی ها و نرم افزار های سنگین کار می کنید سیستم شما داغ می کند زیرا در داخل آن یک فن خنک کننده وجود دارد و مادربرد و قطعات نصب شده بر روی آن همه در حال فعالیت زیاد هستند و بعد از استفاده طولانی باعث داغ شدن می شود و فن داخل سیستم نمی تواند این حد از داغ کردن را درست کند.

پس یا از یک فن خنک کننده استفاده کنید یا وقتی می خواهید با سیستم کار کنید فقط از یک برنامه استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر فن لپ تاپ ام اس آی

وقتی شما با لپ تاپ ام اس آی کار می کنید تمام قطعات داخل آن شروع به فعالیت می کنند و و بعد مرور زمان داغ می کنند اگر کار شما با سیستم می باشد باید در سریع ترین زمان ممکن یک فن خنک کننده تهیه کنید تا بتوانید از داغ شدن بیش از حد جلوگیری کنید.

قابل ذکر است بدانید فن خنک کننده با کیفیت خریداری کنید درست است که تاثیر کمی دارد اما از بیشر داغ شدن سیستم شما جلوگیری می کند.

تعمیر فن خنک کننده لپ تاپ ام اس آی

در داخل سیستم فن خنک کننده ای وجود دارد که تمام قطعات داخل را خنک می کند و نمی گذارد میزان دمای سیستم بالا رود حال در بعضی مواقع سیستم حتی مادامی که از آن کم استفاده می کنیم داغ می کند علت چیست؟

زمانی که شما با سیستم کار می کنید تمام قطعات فعالیت خود را شروع می کند اما وقتی در کمترین زمان ممکن لپ تاپ شما داغ می کند ممکن است مشکل از فن داخل سیستم باش که کار خود را به درستی انجام نمی دهد.

برای حل این مشکل باید به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس ای تشریف بیاورید تا فن را برای شما پاکسازی کنند و بعد این که این موضوع حل شد دیگز سیستم شما داغ نمی کند البته طبق استفاده های صحیح.

شما باید دستگاه خود را هر 6 ماه الی یک سال به نمایندگی ببرید تا آن را با دستگاه ها و ابزار های مخصوص شستشو بدهند و آن را سرویس کنند اگر ایمنی لپ تاپ برای شما مهم است حتما این موارد را رعایت کنید.

نمایندگی تعمیر باتری شارژ لپ تاپ ام اس آی

چند دلیل وجود دارد که سیستم شما نمی تواند به راحتی شارژ شود و یا شارژ را در خود نگهداری نمی کند و به زودی تمام می شود.

شارژ نشدن لپ تاپ ام اس آی

تعمیر باتری لپ تاپ ام اس آی

یکی از موارد میتواند خراب شدن باتری سیستم باشد که اگر این مورد باشد باید خیلی دقت کنید زیرا اگر باتری خراب یا فاسد شده باشد باعث می شود به دستگاه شما هم آسیب وارد شود پس برای این که بتوانید از این قبیل مشکلات دوری کنید باید تعویض کنید.

حال از کجا بفهمیم که مشکل از باتری می باشد؟ شما می توانید دستگاه را با شارژر روشن کنید و اگر مشکلی رخ نداد و سالم بود متوجه می شوید که ایراد دستگاه از سیستم می باشد و باید سریع آن را تعویض کنید.

در ضمن با اینکه اکثر باتری هایی که در بازار وجود دارد اورجینال نیستند اما شما باید تعویض کنید زیرا یک باتری غیر اصل هم بهتر از باتری فاسد شده می باشد.

تعمیر شارژر باتری لپ تاپ ام اس آی

در یعضی موارد مشکل از شارژر سیستم می باشد شما می توانید باتری را خارج کنید اگر با شارژر دستگاه شما کار نکرد یعنی باید اقدام به تعویض کنید. (اگر باتری سیستم جدا نمی شود می توانید با یک شارژر دیگر سیستم را چک کنید اگر با شارژر جدید درست شد یعنی مشکل از کابل شما بوده)

تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ام اس آی

اگر سیستم شما شارژ نمی کند به هیچ عنوان نباید آن را داخل سوکت بالا و پایین کنید با این کار باعث می شوید خازن ها و مقاومت ها در داخل سوکت شکسته یا شل شود و دیگر نتواند سیستم را شارژ کند. اگر با این روش سیستم را روشن میکنید به احتمال زیاد مشکل از سوکت شارژ می باشد برای حل این مسئله از افراد متخصص کمک بگیرید.

تعمیر آب خوردن لپ تاپ ام اس آی MSI

مادامی که سیستم شما بر اثر ریختن نوشیدنی مانند آب، شربت، قهوه خاموش می شود یا مشکل پیدا می کند باید اقداماتی در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.

. قبل از هر کاری اگر سیستم هنوز روشن است آن را خاموش کنید.

. در سریع ترین زمان ممکن دستگاه را سر و ته کنید تا آب ریخته شده بر روی سیستم کمتر به داخل رود.

. آبی که بر روی سیستم است را با یک دستمال خشک کنید.

. هشدار تا 48 ساعت دستگاه خود را روشن نکنید.

. بعد از این 48 ساعت و سر و ته مانندن لپ تاپ، آن را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس آی بیاورید.

آبخوردگی لپ تاپ ام اس آی

تعمیر روشن نشدن لپ تاپ ام اس آی

دلایل متفاوتی برای خاموشی سیستم وجود دارد که ما در اینجا به چند موارد اشاره می کنیم اما اگر سوالات شما در این محتوا بی پاسخ ماند می توانید با ما تماس بگیرید تا جواب خود را دریافت کنید.

روشن نشدن لپ تاپ ام اس آی

تعمیر مادربرد لپ تاپ ام اس آی

اگر سیستم شما به هر دلیلی روشن نشود ممکن است مشکل از مادربرد آن باشد اما برای این که خرابی ها را تشخیص دهید باید از فرد متخصص کمک بگیرید. مادربرد صفحه الکترونیکی می باشد که قطعات لپ تاپ بر روی آن نصب شده اند و اصلی ترین کار را انجام می دهد. امکان اینکه یک قطعه با قطعات دیگر سازگاری نداشته باشد وجود دارد.

تعمیر نوسانات برق لپ تاپ ام اس آی

در بعضی موارد این که سیستم روشن نمی شود می تواند دلیل از نوسانات برق باشد که شاید شارژر خراب است یا سوکت شارژر دچار مشکل شده و خازن های آن شل شده و شکسته یا باتری فاسد شده است و نمی توانند برق را به چیپ تغذیه برسانند و باعث می شود دستگاه روشن نشود.

تعمیر چیپ تغذیه لپ تاپ ام اس آی

این قطعه کار برق رسانی را در سیستم انجام می دهد و برق از سوکت شارژ از طریق خازن ها و مقاومت ها عبور می کند و در داخل چیپ تغذیه پر می شود وقتی منبع این چیپ پر شد به تمام قطعات به یک میزان برق می دهد برای مثال اگر چیپ گرافیک 100 ولت برق دریافت می کند باید همین مقدار به آن داده شود. اگر این میزان بیشتر یا کمتر شود آن قطعه دچار مشکل می شود و سیستم را خاموش می کند.

تعمیر ضربه خوردن به دستگاه لپ تاپ ام اس آی

اگر به هر دلیل سیستم شما دچار آسیب شد یا ضربه خورد و تحت فشار قرا گرفت باید بدانید که چه اتفاقی برای آن افتاده است پس در ادامه با ما همراه باشید.

تعمیر لپ تاپ ام اس آی ضربه خوردگی

شکستن یا تعمیر مادربرد لپ تاپ ام اس آی

وقتی سیستم روشن است و از دست شما به زمین افتاده می شود و خاموش می گردد به احتمال زیاد مشکل از مادربرد دستگاه می باشد زیرا اگر صفحه مادربرد دچار آسیب شود یا شکسته شود سیستم قابلیت روشن شدن ندارد.

خراب شدن پنل لپ تاپ ام اس آی

درصورت این مورد رخ می دهد که سیستم را وقتی روشن می کنید با خطوط سفیدی مواجه شوید در چنین شرایطی دستگاه نیاز به تعمیر توسط متخصص دارد و احتمال تعویض هم وجود دارد.

سوختن پیکسل های صفحه نمایش لپ تاپ ام اس آی

در صورتی که سیستم را روشن کردید و خطوطی افقی را تماشا کردید که پیکسلی هستند احتمالا دچار سوختگی پیکسل عای صفحه شده اید و این امر قابل تعمیر در منزل نیست.

هنگ کردن پیاپی لپ تاپ ام اس آی

یکی از دلایل اصلی که لپ تاپ ام اس آی هنگ می کند از کارت گرافیک آن می باشد اما چرا این قطعه با مشکل روبرو می شود؟ زیرا شما بیشتر از توان این قطعه در داخل سیستم خود بازی و نرم افزار های گرافیکی نصب کرده اید که در حد توان دستگاه شما نمی باشد.

این که سیستم شما در بازی یا کار با نرم افزار های گرافیکی هنگ می کند و در ان صفحه می ماند مشکل از این است که حافظه دستگاه شما تمام شده است.

دو راه برای حل این مورد وجود دارد یکی می توانید بازی و نرم افزار های سنگین را پاک کنید و از هنگ کردن های پیاپی جلوگیری کنید. راه دوم این است که می توانید به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس آی مراجعه کنید تا کارت گرافیک سیستم شما را افزایش دهند و هر بازی و نرم افزاری که خواستید را نصب کنید و بدون هنگ کردن کار کنید.

تعمیر لپ تاپ ام اس آی هنگ کردن پیاپی

ویروسی شدن لپ تاپ ام اس آی

یکی دیگر از خرابی و هنگ کردن سیستم می تواند از ویروسی شدن لپ تاپ باشد که توسط فلش یا هارد آلوده یا از طریق نرم افزار های مخرب وارد سیستم می شود و برای رفع این موضوع باید سریع اقدام کنید زیرا این ویروس ها خطرناک هستند و به دستگاه شما آسیب وارد می کنند یکی از مشکلاتی که برای شما پیش می آید هنگ کردن پیاپی می باشد حتی این مشکل می تواند از علت های داغ شدن و خاموشی سیستم هم باشد.

تعمیرات لپ تاپ ام اس آی

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ام اس آی این بار در خدمت شما دوستان عزیز می باشد و با قیمت ارزان تعمیرات لپ تاپ شما را انجام می دهد و برای یک تعمیر بی دردسر در اینجا حضور داشته باشید نمایندگی اسمارت لپ این افتخار را دارد که در اینجا با استفاده از کارشناسان حرفه ای به شما دوستان عزیز مشاوره رایگان بدهند و شما به راحتی می توانید تمام عیب های دستگاه خود را درست کنید همچنین لطفا از تعمیر کاران ناشی جدا خودداری کنید تا لپ تاپ شما دچار مشکلات جدی نشود تا بتوانید با کمترین هزینه مشکل دستگاه خود را حل کنید.

در اینجا قابل ذکر است، که شما برای یک خرید بی دردسر احساس راحتی و امنیت می کنید اما بعد از خرید تازه مراقبت های شما آغاز می شود در این جا باید بدانید،  برای مراقبت از لپ تاپ روش ها و قابلیت های متفاوتی را به شما می گوییم ولی اولین مورد سرویس لپ تاپ شما می باشد شما باید برای نگهداری به صورت اصولی هر 6 الی 1 سال لپ تاپ خود را پاکسازی کنید تا سرعت بالایی داشته باشد و از هزینه های بالا خودداری کنید پس قبل از بروز هر مشکلی با ما تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات درباره لپ تاپ شما را بازگو کنیم .

ما در اسمارت لپ تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ارائه می دهیم تا مشتریان عزیز رضایت کامل از ما داشته باشند حتی اگر سوالی در مورد تعمیرات داشته باشید می توانید تماس بگیرید و از کارشناسان متخصص ما سوال کنید.