نمایندگی تعمیرات موبایل نوکیا

یکی از کهنه کاران صنعت موبایل شرکت فنلاندی نوکیا می‌باشد، با بیش از 1.5 قرن سابقه هنوز هم استوار در کنار سایر برندها ایستاده است، فردریک ایدستام ابتدا در زمینه‌های تبدیل چوب به ورقه کاغذ و تولید نیروی برق آبی فعالیت داشت، بعد از بازنشستگی او میشلن روی کار آمد و استار بیزینس خود را در حوزه تولید لاستیک و تایر زد. از سال 1912 به عرصه تجهیزات الکترونیک پرداخت و اکنون در زمینه فناوری اطلاعات و تولید محصولات الکترونیک فعالیت دارد.

دلیل اصلی شکست نوکیا چیست؟

به نظر شما چرا موبایل زیبای نوکیا در رقابت با سایر برند ها کتر پیشرفت کرد و شکست خورد ؟ به دلیل این که این شرکت اندروید خوبی نداشت و بعد از مدت های طولانی ارتقا نمی داد و هیچ ایده ی جدید و نوآورانه ای در طراحی موبایل های خود ارائه نداد و همچنین نسبت به ارزش ها و ارتقاع هایی که داشت هزینه های بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است این برند برای اینکه قابلیت ها و ویژگی های کمی دارد نباید برای موبایل های خود هزینه های هنگفتی تعبیه کنید به همین دلیل شکست خورد.

اگر گوشی نوکیا کار نمی کند چه باید کرد؟

از گذشته تا به حال همه ی ما می دانیم برای اینکه در بعضی شرایط موبایل همراه ما خاموش می شود چه کاری باید انجام دهیم حال با پیشرفت های روز افزون و تکنولوژی پر قدرت ما موبایل های هوشمند قابلیت ها و ویژگی های و فراوانی دارند و شما می توانید در خانه به راحتی یک مشکل ساده خود را رفع کنید اگر موبایل شما بر اثر استفاده زیاد هنگ باید آن را یک بار ری استارت کنید تا به مدت 15 ثانیه موبایل شما خاموش و روشن شد از آن کمتر استفاده کنید زیرا در این حین موبایل همراه شما داغ کرده است بعد از خنک شدن آن راحت استفاده کنید بدون هیچ گونه هنگ کردن. پس زمانی که موبایل شما هنگ کرد نگران نشوید و دکمه ای که در کنار گوشی شما تعبیه شده است را به مدت چند ثانیه نگه دارید و گزینه ی ری استارت را بزنید تا موبایل شما از اول روشن شود.