نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی تعمیرات اسمارت لپ بهترین کیفت را با ارزان ترین قیکت در اختیار شما می گذارد شما می توانید به راحت و با اطمینان دستگاه خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان بهترین کیفیت را دریافت کنید شعار ما در اینجا ، با کیفیت تحویل بگیر و ارزان تعمیر کن می باشد و این افتخار را داریم تا در کنار شما باشیم.

ترک و شکستگی ال سی دی

احتمالا اگر در مراقبت از گوشی خود کوتاهی کنید با یک صفحه نمایشگر ترک خورده مواجه می‌شوید، ضربه وارده به گوشی اگر شدید نباشد فقط به گلس اگر با شدت باشد به ال سی دی آسیب وارد می‌کند که در این صورت تنها می‌توان با تعویض قطعه مورد نظر مشکل را حل کرد.

شکستن دوربین گوشی‌های سامسونگ

معمولا بعد از عکاسی متوجه می‌شویم که عکس‌ها تیره و تار افتاده است، اولین اقدام ما تمیز کردن دوربین و دوباره امتحان کردن آن است، اگر مجداً عکس‌ها واضع نبود، مشکل از شکستگی یا خراشیدگی لنز خواهد بود که فقط با تعویض آن توسط متخصص مشکل رفع خواهد شد.

خرابی پردازنده مرکزی گوشی‌ها سامسونگ

گاهی گوشی سامسونگ کار می‌کند، اما عملکردش کند است اما اگر این عملکرد متوقف شود ایراد از پردازنده مرکزی می‌باشد که از جمله علل آن می‌توان به به ضربه وارده به گوشی، آب خوردگی ، داغی بیش از حد اشاره کرد، پردازنده مرکزی نقش مغز را در دستگاه ایفا می‌کند پس خرابی آن موجب روشن نشدن ، خاموشی ناگهانی و هنگ کردن مداوم تلفن همراه می‌شود که در این صورت باید گوشی خود را به یک تعمیرکار مجرب بسپارید.