نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ

آیا سعی کرده اید تبلت سامسونگ خود را روشن کنید، اما روشن نمی شود؟ اگرچه تبلت های سامسونگ پایدار هستند و به ندرت از کار می افتند، اما گاهی اوقات ممکن است همه چیز به اشتباه پیش برود. معمولاً تبلت های سامسونگ کاملاً کاربردی هستند و به طور ناگهانی کار نمی کنند. روشن نشدن تبلت یک فاجعه را به همراه دارد. نگران نباشید در سامانه اسمارت لپ ما به شما کمک می کنیم تا در صورت روشن نشدن تبلت سامسونگ، آن را عیب یابی کنید. تعمیرات تبلت شما را با بهترین کیفیت انجام می دهیم.

چرا تبلت سامسونگ من روشن نمی شود!

تبلت سامسونگ یک گجت فوق‌العاده‌ است، اما تبلتی که مشکل داشته باشد، مشکل ساز خواهد بود، درست است؟ کاربران تبلت های سامسونگ اغلب از وجود برخی مشکلات در دستگاه هایشان شکایت دارند. به عنوان مثال، آنها قادر به روشن یا خاموش کردن دستگاه نیستند. یا صفحه تبلت منجمد می شد و غیره. بنابراین، این ما در این مقاله راه حل های رفع مشکلات تبلت سامسونگ را به شما نشان دهد.

رایج ترین مشکلات در تبلت سامسونگ

اولین و رایج ترین مشکلی که کاربران تبلت سامسونگ گزارش می دهند روشن نشدن تبلت سامسونگ آنهاست. این امر ممکن است به دلیل عدم شارژ صحیح دستگاه امکان پذیر باشد. تبلت با فشار دادن دکمه پاور پاسخ نمی دهد، برای رفع آن به راه حل های ممکن زیر نگاهی بیندازید.

  •  ابتدا باتری را خارج کرده و دوباره وارد کنید. باتری را از تبلت خارج کنید و دستگاه خود را برای مدتی نگه دارید تا شارژ باقی مانده تخلیه شود. پس از آن، دوباره باتری را در تبلت قرار دهید و زبانه را روشن کنید.
  • راه اندازی مجدد تبلت سامسونگ یکی از راه حل هایی است که ممکن است به شما کمک کند. برای انجام این کار باید کلید کم کردن صدا و کلید پاور دستگاه را همزمان به مدت پنج تا 10 ثانیه نگه دارید تا تبلت مجدداً خود را راه اندازی کند.
  • به احتمال زیاد تبلت سامسونگ شما به دلیل مشکل تخلیه باتری روشن نمی شود. برای رفع این مشکل، دستگاه را با استفاده از شارژر اصلی سامسونگ به مدت حدود یک ساعت شارژ کنید.
  • درگاه شارژ تبلت سامسونگ ممکن است منبع مشکل باشد. اگر دیدید پورت آسیب دیده است، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. یا شاید فقط گرد و غباری وجود دارد که باید تمیز شود چون مانع از شارژ دستگاه می شود.
  • اطمینان از عملکرد کابل USB و آداپتوری که استفاده می کنید، یک گام حیاتی برای حل مشکل شارژ نشدن باتری تبلت سامسونگ است. می توانید از کابل دیگری که اطمینان دارید سالم است استفاده کنید. اگر این امکان وجود ندارد، سعی کنید سیستم خود را با استفاده از همان کابل به سیستمی متصل کنید.
  • استفاده از دستگاه را در حین شارژ شدن متوقف کنید. اگر تبلت شما در حال شارژ است، اما نشانگر باتری به سختی در حال پر شدن است، ممکن است به این دلیل باشد که در حین شارژ شدن بیش از حد از آن استفاده می کنید. وقتی به برق وصل هستید و یک یا چند برنامه پر انرژی دیگری را اجرا می‌کنید، تبلت شما به همان سرعتی که شارژ می‌شود، تخلیه می‌شود.
  • یکی از دلایل سخت افزاری در تبلت سامسونگ باتری دستگاه است. که البته باید آخرین راه حل شما برای حل مشکل شارژ تبلت باشد و فقط در صورتی که هیچ یک از روش های دیگر جواب نداد، باید باتری خود را تعویض کنید.

توجه داشته باشید که در صورتی که آگاهی کافی در زمینه تعمیر تبلت سامسونگ ندارید نباید اقدام به تعمیر دستگاه کنید چون ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه بزنید که به معنی هزینه بیشتر برای شما جهت تعمیر آن است.

بهتر است قبل از هرگونه اقدامی از نظر یک فرد حرفه ای در زمینه تعمیر تبلت سامسونگ بهره بگیرید. یکی از راه های پیشنهادی ما به شما مراجعه به نمایندگی اسمارت لپ است. بعد از مراجعه شما به نمایندگی دستگاه شما توسط کارشناسان مجموعه بررسی  می شود و میزان آسیب دیدگی، قطعات لازم جهت تعمیر و همین طور میزان هزینه به شما اطلاع داده می شود و در صورت تمایل می توانید اقدام به تعمیر تبلت خود کنید. 

چرا تبلت سامسونگ خاموش نمی شود؟

اغلب در مورد مشکلات تبلت سامسونگ از کاربران آسیب دیده می شنویم که می خواهند بدانند چگونه مشکل تبلت خود را برطرف کنند. این مشکلات به صورت تصادفی رخ می دهد و کاربران را بی خبر می گذارد. بسیاری از مردم نگران این هستند که مشکلات تبلت سامسونگ نتیجه مستقیم یک حمله احتمالی ویروس باشد، اما چیزی که فراموش می کنند به عنوان دلیل آن را در نظر بگیرند، تداخل با تنظیمات داخلی و نرم افزار دستگاه است.

همچنین استفاده نادرست و نگهداری نادرست می تواند تبلت را خراب کرده و باعث بروز خطاهای مختلفی مانند خاموش نشدن تبلت سامسونگ شود.

در سامانه اسمارت لپ می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان حرفه ای در زمینه نرم افزار و سخت افزار مشکلات تبلت سامسونگ خود را به راحتی برطرف کنید.

راهکاری برای صفحه نمایش یخ زده در تبلت سامسونگ

صفحه نمایش یخ زده تبلت سامسونگ گفته می‌شود که تب سامسونگ زمانی که روی صفحه خاصی گیر کرده‌اید منجمد می‌شود و مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید، تب شما هیچ فرمانی را از شما دریافت نمی‌کند، تقریباً مثل اینکه هنگ شده است.

مراحل زیر برای حل مشکل تبلت سامسونگ به شما کمک می کند:

  • ابتدا دکمه هوم را برای ۲ تا ۳ ثانیه فشار دهید.
  • اگر به صفحه اصلی بازگشتید، خوب است، اما اگر برگه هنوز ثابت است و روش قبل کمکی نکرد، یک سیستم خود را مجدد راه اندازی کنید. برای این کار، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه روشن/خاموش را برای حداقل 10 ثانیه فشار دهید و منتظر بمانید تا تبلت سامسونگ شما، خود را راه اندازی مجدد کند.

بازیابی اطلاعات از دست رفته از تبلت سامسونگ

در صورتی که تکنیک های دیگر به شما برای رفع مشکل تبلت سامسونگ کمکی نکرد، استرس نداشته باشید و نگران اطلاعات خود نباشید. با استفاده از نرم افزارهای ویژه می توان برای بازیابی داده ها از دستگاه های خراب و آسیب دیده و ایمن نگه داشتن آن بدون دستکاری در اصالت آن اقدام کرد.  

همچنین به طور موثری می توان داده ها را از دستگاه های قفل شده یا دستگاهی که سیستم آن از کار افتاده است استخراج نمود. بخش خوب این راهکار این است که اکثر محصولات سامسونگ آن را پشتیبانی می کنند. البته باید توجه داشته باشید که اگر نمی‌خواهید هنگام رفع مشکل تبلت سامسونگ، خطر از دست دادن اطلاعات مهم خود را بپذیرید، باید به سراغ افراد حرفه ای بروید.

در نمایندگی مجاز اسمارت لپ با بیش از ده سال تجربه موفق در زمینه خدمات و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کارشناسان ما می توانند مشکل شما را به آسانی بعد از بررسی دستگاه برطرف نمایند. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق ثبت شماره تماس در سامانه اقدام فرمایید.

بدافزارها را در تبلت سامسونگ خود بررسی کنید

بسیاری از مردم نمی دانند که بدافزارها و ویروس ها می توانند به تبلت شما آسیب برسانند و سرعت آن را کاهش دهند. بنابراین برای بررسی وجود بدافزار و ویروس در دستگاه، از یک برنامه آنتی ویروس قدرتمند باید استفاده کنید.

البته باید این را در نظر داشته باشید در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید نباید اقدام به حذف فایلی بکنید، چون ممکن است به اشتباه فایل های مهم سیستمی را حذف کنید و آسیب نرم افزاری جدیدی به سیستم خود وارد کنید. پس بهتر است از یک فرد حرفه ای در این زمینه کمک بخواهید. 

اگر پس از انجام تمام مراحل قبلی، همچنان در همان وضعیت هستید و نمی‌دانید چگونه یک صفحه لمسی ترک خورده را تعمیر کنید، آخرین حرکت مراجعه به مرکز خدمات است.

ما در نمایندگی مجاز اینجا سرویس به صورت حضوری و غیرحضوری در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

 بهترین راه حل برای رفع مشکل تبلت سامسونگ

ما در این مقاله مهمترین دلایل روشن نشدن تبلت سامسونگ را عنوان کردیم البته همان طور که می دانید مشکلات زیادی وجود دارد که می توانید در تبلت سامسونگ خود با آنها روبرو شوید و دانستن همه راه حل های ممکن برای رفع آنها مهم است. اما همه این راه حل های رایج ممکن است کارساز باشند یا نباشند.

باتوجه به اینکه راه حل های زیادی برای رفع مشکلات در تبلت سامسونگ وجود دارد باید ابتدا دستگاه توسط یک فرد متخصص بررسی شود تا در مرحله اول آسیب دیدگی دستگاه مشخص شود و بعد از آن به دنبال راه چاره بود. در صورتی که بدون آگاهی کافی اقدام به تعمیر تبلت خود بکنید ممکن است آسیب بیشتری به آن وارد کنید.

بنابراین، اگر نمی‌خواهید با روش‌های آزمایشی دست و پنجه نرم کنید، به سادگی می توانید  از طریق باکس ثبت درخواست اقدام به ثبت شماره تماس خود فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

باتوجه به اینکه تنوع پیشنهادات و قیمت ها در بازار تعمیر تبلت سامسونگ بسیار است شما عزیزان باید قبل از هرگونه اقدامی از مجاز بودن و تخصص تعمیرکار مطمئن باشید. یکی از راه های موثر در سنجش تخصص افراد بررسی سابقه قبلی و عاملیت مجاز آن می باشد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت از نمایندگی های مجاز اسمارت لپ مطلع شده و همچنین نمونه کارهای ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه را بازدید کنید. ما با بیش از ده سال سابقه کار و انجام هزاران نمونه کار موفق به شما این اطمینان را می دهیم که مشکل تان به دست تیمی از کارشناسان حرفه ای، با استفاده از قطعات با کیفیت، در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه رفع خواهد شد.