نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی وایو

لپ تاپ ها برای اینکه ، دارای صفحه نمایش HD هستند. از کیفیت تصویرعالی و نورپردازی فوق العاده برخوردارند. بنابراین اگر به دنبال یک برند خوب برای کسب و کار خود هستید ، لپ تاپ های سونی وایو پیشنهادی مناسب برای شما عزیزان هستند اما هر دستگاهی بعد مرور زمان با مشکل روبرو می شود مخصوصا لپ تاپ، اگر بعد 6 ماه الی یک سال به نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو مراجعه نکنید و سیستم خود را برای سرویس نبرید باعث بروز مشکلات غیر قابل پیش بینی می گردد.

علت شارژ نشدن لپ تاپ سونی وایو

یکی از دلایل شارژ نشدن سیستم می تواند از فاسد شدن باتری باشد اما برای این مشکل موارد مختلفی وجود دارد که شامل خرابی سیم شارژر، شکستن یا شل شدن خازن های سوکت شارژ، نوسانات برق و از قبیل این مشکلات سبب می شود تا شما نتوانید دستگاه خود را شارژ کنید

حالا برای موارد گفته شده با ذکر مثال توضیحی برای رفع مشکلات داده می شود تا شما بتوانید تمام مراحل را انجام دهید و از نگرانی شما کم شود.

روشن نشدن لپ تاپ سونی

1.فاسد شدن باتری

باتری دارای سلول های مختلفی می باشد که در هر لپ تاپ متفاوت است و 2 سلولی، 4 سلولی، 6 سلولی می باشد که بسته به نوع آن ها از قدرت و میزان نگهداری شارژ خاصی بهره مند می شوید.

یکی از دلایلی که سبب خرابی یا فاسد شدن باتری می شود تمام شدن عمر باتری، خراب شدن سلول ها یا به علت نوسانات برق شدید، ضربه خوردن می باشد اگر می خواهید مشکل دستگاه را مشخص کنید می توانید باتری لپ تاپ را در بیاورید و به صورت مستقیم سیستم را به برق متصل کنید تا از طریق سیم شارژر روشن شود اگر در این زمان دستگاه شما روشن شده باتری دستگاه سوخته است و باید در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر آن کنید.

و در جریان باشید، درست است که در بازار های الان باتری اصلی خیلی کم پیدا می شود و اکثرا فیک هستند اما اول تلاش کنید از نمایندگی خریداری کنید زیرا اطمینان بیشتری به نوع کالا و اصل بودن دارید و دوم اگر فکر می کنید که نمی خواهید در این زمان هزینه کنید و قرار است که دستگاه خود را در همین حالت بگذارید، قطعا سیستم شما خیلی آسیب می بیند زیرا داشتن یک باتری فیک خیلی بهتر از باتری فاسد شده می باشد و این عامل خطرات جبران ناپذیری را برای شما به دنبال دارد.

2.خرابی سوکت شارژ

در بعضی شرایط شما با سیستم خود کار می کنید و در هنگام اتصال سیم شارژ به سوکت، خیلی فشار وارد می کنید و همین امر سبب شکستن خازن های سوکت می شود و دیگر نمی تواند سیستم را شارژ نماید.

اگر می خواهید با این قبیل مشکلات روبرو نشوید باید شارژر خود را آرام و در حالت عادی به سوکت شارژ متصل نمایید تا از شل شدن و شستن خازن ها جلوگیری کنید.

همچنین در جریان باشید که اکثرا در زمانی که سیستم هایشان شارژ نمی شود شارژ را فشار می دهند یا سیم را داخل سوکت بالا و پایین می کنند و همین کار منجربه شکستن خازن ها می شود.

3.خرابی سیم شارژر

شما دستگاه خود کار می کنید و متوجه می شوید شارژ نمی شود لطفا قبل از این که به سوکت فشار وارد کنید از یک فرد کاربلد کمک بگیرید یا شارژر خود را عوض کنید و اگر سیستم شما شارژ شد یعنی مشکل از سیم آن می باشد.

4.نوسان برق

یک سری از مسائل به دلیل سهل انگاری های کاربر رخ می دهد که باعث می شود آسیب شدیدی به لپ تاپ سونی وایو خود وارد کند اگر می خواهید راحت و بدون دردسر از سیستم خود استفاده نمایید ابتدا از یک محافظ برق استفاده نمایید تا جلوی مشکلاتی از قبیل نوسانات غیر عادی برق را بگیرید.

5.چیپ تغذیه

کار این چیپ دریافت برق از طریق شارژر می باشد و بعد از آن مقدار برقی که دریفت می کند را به هر کدام از قطعات تقسیم می کند هر کدام از قطعه ها داخل سیستم به میزان مشخصی برق دریافت می کنند.اگر این میزان برق زیاد یا کم شود باعث سوختن آن قطعه می شود.

اگر تمام موارد بالا را انجام دهید و مشکلی از آن ها نداشتید می تواند مشکل از چیپ تغذیه شما باشد که کار خود را به درستی انجام نمی دهد و همین امر باعث بروز مشکل می شود برای این امر باید به نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو مراجعه کنید تا با ابزار هایی که در اختیار دارند میزان ولتاژ هر قسمت را بررسی کنند.

 

بعد از آب ریختن بر روی لپ تاپ چه کاری انجام دهم؟

شاید زمانی که آب یا قهوه یا هر نوشیدنی بر روی دستگاه شما ریخته می شود شما را دچار نگرانی کند و نتوانید تصمیم درست بگیرید و کار اشتباهی انجام دهید در این میان باید بدانید وقتی این اتقاق رخ می دهد لطفا موارد زیر را انجام دهید.

1.فوری سیستم خود را خاموش کنید.

2.سریع آن را سر و ته کنید.

3.تا 48 ساعت بگذارید در این حالت بماند.

4.به هیچ عنوان قبل این تایم روشن نکنید.

5.حتما به نمایندگی مراجعه کنید تا قطعات شما را بررسی کنند.

تعمیر لپ تاپ سونی وایو آب خوردگی

چرا لپ تاپ سونی وایو سریع داغ می کند؟

می توان موارد مختلفی را برای داغ شدن سیستم نام برد اما در این جا گزینه هایی که خیلی مشخص هستن را بیان می کنیم.

. شما از نرم افزار های سنگین استفاده می کنید و دستگاه شما را بیش از حد داغ می کند همین امر باعث می شود cpu و چیپ گرافیک به سرعت کار کند و حتی فن هم نتواند پاسخگوی این مشکل باشد.

. مورد دیگر که باعث داغ شدن سیستم می شود خرابی فن خنک کننده می باشد اگر لپ تاپ سونی وایو خود را به سرویس نبرده اید وقت آن رسیده تا پاکسازی را انجام دهید زیرا فن شما به دلیل گرد و خاک دچار مشکل شده است و نمی تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

برای رفع این قبی مشکلات یک راه کمک وجود دارد اما قبل از هرکاری به نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو مراجعه کنید تا با دستگاه های مخصوص قطعات سیستم را شستشو دهند و در مرحله بعد از یک کول پد با کیفیت استفاده نمایید تا به کمتر شدن این مشکل کمک کنید.

تعمیر لپ تاپ ایسر در نمایندگی رسمی ایسر

لپ تاپ سونی وایو

یکی از مواردی که برای هر لپ تاپی اتفاق می افتد روشن نشدن سیستم می باشد حال مشکل از چه چیز های می تواند باشد؟

. چیپ گرافیک: کار انتقال تصویر را به درستی انجام نمی دهد.

. نوسانات برق: اختلال برق باعث می شود سیستم به درستی کار نکند و روشن نشود.

. چیپ تغذیه: خرابی این قطعه در سیستم باعث میشود کار برق رسانی انجام نشود.

همچنین مشکلات دیگری برای روشن نشدن سیستم وجود دارد که بیشمار هستند.

تعمیر لپ تاپ ایسر در نمایندگی رسمی ایسر

ضربه خوردن به لپ تاپ سونی وایو

در بسیاری از شرایط بخاطر سهل انگاری کاربران اتفاقات بدی برای دستگاه افتاده می شود که شامل ضربه خوردن، فشار آوردن، سقوط از ارتفاع زیاد یا کم و از این قبیل مشکلات می باشد.

بعد از این این مشکل با نگرانی مواجه می شوید ما در این جا مواردی را می گوییم تا زمانی که با این اتفاق روبرو شدید بتوانید در سریع ترین زمان ممکن واکنش درستی را نشان دهید.

تعمیر لپ تاپ ایسر در نمایندگی رسمی ایسر

1.شکستن یا خرابی مادربرد

اگر سیستم شما روشن باشد و به صورت ناگهانی  از  دست شما سقوط کند دو حالت دارد سیستم بعد از افتادن روشن باشد یعنی آسیبی به مادربرد شما وارد نشده است اما اگر مادامی که از دست شما افتاد و خاموش شد به احتمال زیاد آسیب به مادربرد وارد شده و یا شکسته یا یکی از قطعات به مشکل خورده است.

2.خراب شدن پنل

وقتی سیستم روشن از دست شما افتاده می شود اما بعد از زمین خوردن باز روشن است و یعنی به مادربرد آسیب نرسیده اما اگر خطوط سفید بر روی صفحه نمایش دیده می شود که به صورت افقی است باید سریع به نمایندگی مراجعه کنید.

3.خراب شدن کامل مانیتور

وقتی که با ضربه خوردن مواجه می شوید خونسردی خود را حفظ کنید لپ تاپ را روشن نمایید اگر صفحه مانیتور به رنگ سفید در آمد یعنی دچار  flat cable  شده است و باید به نمایندگی مراجعه کنید و نگران نباشید اگر مشکل از کابل فلت شما باشد در سریع ترین زمان ممکن تعمیر می شود.

کابل فلت انتقال دهنده تصویر از سیستم به مانیتور می باشد که شما می توانید از طریق افراد متخصص سریع آن را تعمیر کنید.

4.احتمال خراب شدن بک لایت

در بعضی موارد برای ضربه خوردن می توانید شانس بیاورید که اتفاقی رخ ندهد اما این امر بسیار کم می باشد زیرا اگر حتی لپ تاپ شما هم در حالت خاموش زمین بخورد و وقتی آن را برداشتید و روشن بود اما نور صفحه کم شده است باید بدانید بک لایت صفحه به مشکل خورده و باید به نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو مراجعه نمایید.

هنگ کردن مداوم در سیستم به چه دلیل است؟

یی از دلایلی که سیستم شما هنگ می کند یا وقتی در یک برنامه کار می کنید و در همان صفحه باقی می ماند و هیچ کاری نمی توان کرد به بیانی مشکل از کارت گرافیک شما می باشد و وقت آن رسیده که کارت گرافیک را ارتقاع دهید.

زیرا شما در سیستم خود از نرم افزار های سنگین استفاده می نمایید و دستگاه شما نمی تواند این حجم از اطلاعات و نرم افزار ها و بازی ها را در خود داشته باشد و نیاز به حجم بیشتری دارد و شما باید یا به حجم کارت گرافیک اضافه کنید یا نرم افزار و بازی های سنگین خود را پاک کنید تا بتوانید از هنگ کردن پیاپی دوری کنید.

نمایندگی تعمیرات سونی وایو

در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی وایو، شما می توانید، به راحتی تمام تعمیرات دستگاه خود را به ما بسپارید. قابلیت هایی که اسمارت لپ در اختیار شما قرار می دهد بسیار زیاد می باشد.

اول از همه، مشاوره رایگان، که در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد. و شما می توانید به راحتی فقط با یک تماس، تمام عیب یابی های دستگاه خود را بدانید و اگر مورد بیشتری بود به صورت حضوری تشریف می آوردید و تمام اطلاعات دستگاه خود را متوجه می شوید.

مورد دوم ، نمایندگی ما به دنبال قیمت مناسب و کیفیت عالی می باشد و شما می توانید با اطمینان به شرکت ما، به راحتی دستگاه خود را تعمیر کنید.

مورد سوم،  قابل ذکر است که بدانید ، از تعمیر کاران ناشی فاصله بگیرید زیرا با این کار باعث می شوید. دستگاه شما دچار آسیب بسیار زیادی شود. و طبق گفته های کاربران و مشتریان عزیز با این کار فقط آسیب بیشتری به دستگاه خود وارد می کنید و هزینه های زیادی را متحمل می شوید.

مورد چهارم ، بدانید که، برای لپ تاپ خود باید مراقبت های ویژه ای را در نظر بگیرید. زیرا بعد از مرور زمان دچار هزینه های بسیار زیاد نشوید. شما باید بعد از 6 ماه الی یک سال لپ تاپ خود را به نمایندگی ببرید. تا تمام مشکلات آن را بررسی کنند و یک پاکسازی کلی از دستگاه شما انجام بدهند.

مورد پنجم ، می توان به کارشناس و مهندسان اشاره نمود که باید دقت کنید. کسانی که دستگاه شما را درست می کنند دارای مدرک و مجوز معتبر باشند. تا دستگاه شما را به بهترین روش ممکن درست کنند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی وایو

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو

خدمات تعمیر لپ تاپ سونی وایو ، با بهترین کیفیت ، و هزینه مطلوب و سرعت مقرون به صرفه توسط کارشناسان ماهر و زبردست در مرکز اسمارت لپ برای شما عزیزان ارائه می شود. کافی است هریک ازخرابی هایی که در لپ تاپ شما عزیزان مطرح می شود، اعم از هنگی سیستم، خاموشی چراغ پاور، خاموشی ناگهانی، اختلالات نرم افزاری و… با ما درمیان بگذارید. تا تکنسین های مرکز ما با استفاده از برترین متد روز دنیا عیب یابی دستگاه شما را انجام داده و روند تعمیر لپ تاپ شما را شروع کنند.

از مزایای تعمیر لپ تاپ سونی وایو در مرکز اسمارت لپ  می توان به، استفاده از قطعات اورجینال، مشتری مداری، استفاده از جدید ترین نرم افزار های دنیا، تلاش پرسنل در جهت کسب رضایت مشتریان، پاسخ به سوالات کاربران، توسط  کارشناسان و… نام برد.

شما عزیزان می توانید حضوری یا غیر حضوری با ارسال کالای خود به اسمارت لپ از خدمات ما بهره مند شوید و در وقت خود صرفه جویی نمایید.