نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی

نمایندگی اسمارت لپ با تیم متخصص خود به راحتی مشکلات شما را در حوزه تعمیرات گوشی‌های شیائومی رفع می‌کند تا در صورت برزو هر گونه خرابی با نمایندگی ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان قبل از تعمیر بهره‌مند شوید.

معایب گوشی‌های شیائومی

شیائومی، شاید اسم آشنایی در طول 10 سال اخیر برای خریدان گوشی‌های هوشمند باشد، این شرکت چینی خیلی زود توانست جای خود را به عنوان چهارمین برند بزرگ صنعت محصولات الکترونیک اثبات کند، نکته جالب گوشی‌های شیائومی قیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول آن است، با این وجود، نمی‌توانیم از معایب این برند اجتناب کنیم.

1. قاب و بدنه ظریف

استحکام بدنه از جمله مواردی می‌باشد که هنگام خریداری گوشی در نظر میگیریم ، علیرغم  محبوبیت روز افزون گوشی‌های شیائومی، بدنه پلاستیکی و آسیب پذیری قاب، نقطه ضعف بزرگتری برای کاربران به شمار می‌آید.  که این ویژگی، موجب پایین بودن قیمت گوشی‌های شیائومی در مقایسه با سایر برندهای موجود در بازار می‌شود.

2. مشکلات مربوط به ارائه آپدیت

در محصولات شیائومی از سیستم عامل اندروید استفاده شده است، که محیط کاربری آن را سنگین نموده وکارایی رابط MIUI  را کاهش می‌دهد، با وجود ارائه نسخه‌های جدید همچنان منتقدان زیادی دارد. کابران آن، زمان بیشتری را صرف گرفتن نسخه آپدیت می‌کنند که باعث کم شدن کارایی مطلوب این مدل می‌شود.

3. طول عمر کوتاه

با وجود بهره‌مندی گوشی‌های شیائومی، از فناوری شرکت‌ سامسونگ هنوز هم عمر مفید محصولات این برند 3 تا 4 سال می‌باشد که تمایل خریدان را با چالش رو به رو می‌کند، مشکلات سخت افزاری و نبود قطعات آن به علت تحریم باعث کوتاه بودن بازده کارایی برای مخاطبان می‌شود.‌